Haal je rijbewijs bij Autorijschool Den Helder

Wil je binnenkort beginnen met je rijopleiding? Wij willen natuurlijk het allerbeste voor onze leerlingen, wij zorgen er dan ook voor dat wij je niet alleen helpen met het behalen van het rijbewijs, maar ook dat je na het slagen veilig deel kan nemen aan het verkeer.

2toDrive

Wil je starten met je rijopleiding dan dien je wel minimaal 16,5 jaar te zijn. Wij zorgen ervoor dat jij snel en voordelig je autorijbewijs haalt. Wij streven ernaar om gedurende je gehele rijopleiding een vaste rijinstructeur in te zetten.

Proefles aanvragen?

Een proefles kan je eenvoudig aanvragen via onderstaand formulier. Het is geheel vrijblijvend om een proefles aan te vragen. Zodra we je aanvraag hebben ontvangen nemen we z.s.m. contact met je op.

 

Proefles formulier
Een moment geduld aub.

Starten met je autorijbewijs

Als je start met je rijlessen, doorloop je een uniek lesprogramma waardoor je minder rijlessen nodig hebt en daardoor voordeliger uit bent! Wij spelen in op jouw wensen en bieden de keuze uit verschillende rijles pakketten. Met Rijschool My Star, ben je zeker geslaagd! Wat zeggen onze leerlingen:.

Waarom kiezen voor Autorijschool Den Helder?

  • Een leerling, een plan van aanpak
  • Direct starten vanaf 16,5 jaar
  • Minder lessen door effectieve lesmethode
  • Hoog slagingspercentage
  • Bij elke les dezelfde Rijinstructeur
  • Uitsluitend nieuwe lesauto¬†Mercedes-Benz A-Klasse
  • Na intake, gelijk beginnen
  • Geen extra kosten op zaterdag en avondenuren
  • Mogelijkheid tot gespreid betalen
  • Intake met een ervaren Rijinstructeur